Bomba iddia! Fenerbahçe’de Valencia ile yollar ayrılıyor mu?

Fenerbahçe’de Jorge Jesus’un gelmesi her şeyi değiştirmeye başladı..

Yeni dönemde şampiyon olmak isteyen ve en büyük transferi Jesus olan Fenerbahçe, futbolcuların akıbetini belirlemeye çalışıyor.

Bu kapsamda 18 yabancısı bulunan ve bu sayısı azaltmak isteyen Fenerbahçe, birtakım isimlerle yol ayrımına gidecek.

Bu kapsamda kimi futbolcuların isminin üzeri çizildi. Lakin geçen dönem inişli-çıkışlı bir performans sergileyen Valencia’nın durumu merak konusu oldu.

İyi giden grafiğini sakatlayıp aksiye çeviren Valencia, Ekvator’da yayın yapan bir radyo kanalının futbol programına konuk oldu.

Tecrübeli isim burada yaptığı açıklamada, “Fenerbahçe’de Valencia ile yollar ayrılıyor mu?” sorusunun cevabını verdi.

Peki, Bomba iddia! Fenerbahçe’de Valencia ile yollar ayrılıyor mu? İşte karşılığı…

Fenerbahçe’de Valencia ile yollar ayrılıyor mu?

FANATİK’in beıN SPORTS’tan topladığı habere nazaran; Ekvator’da yayın yapan bir radyo kanalının futbol programına konuk olan Enner Valencia, sarı-lacivertli gruptaki mesleği kıymetlendirdi.

Yaşadığı sakatlıklar nedeniyle Fenerbahçe ‘de istediği muvaffakiyetleri yakalayamadığını tabir eden 32 yaşındaki golcü, kadroya birinci katıldığında kanatta misyon aldığını forvete geçtikten sonra istediği golleri bulduğunu kelamlarına ekledi.

Fenerbahçe’deki geleceği hakkında da konuşan Valencia, gelecek hafta menajerinin İstanbul’a geleceğini ve kulüp yetkilileri ile bir görüşme gerçekleştireceğini söyledi. Şimdi bir karar vermediğini belirten Ekvatorlu futbolcu mesleğine Avrupa’da devam etmek istediğinin de altını çizdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.