Bugün Yıldızlar Birden fazla Beşere Gülerken Bir Burç İçin Âlâ Haber Var! İşte Günün Şanssızları Ve Başka Burçların Hissesine Düşenler…

KOÇ : BİRAZ ZORLANACAKSINIZ

Genelde arı üzere çalışıyor olmanıza karşın, bu perşembe günü öbür planlarınız var ve bu nedenle biraz zorlanabilirsiniz.

Bazı Koçlar biraz düzensizdir ve bilhassa de teslim tarihleri ​​nedeniyle acı çekeceklerdir. Öbürleri, tahminen de kendi başlarına çözüleceklerini umarak, işleri daha sonraki bir tarihe ertelemeyi tercih edeceklerdir.

BOĞA : İHTAR ALMAMIŞ ÜZERE HAREKET EDECEKSİNİZ

Bu perşembe sabahı sorumluluklardan kaçarak insanları anlamadığınızı yahut yolunuza çıkan her şeyi sözün tam manasıyla görmezden geldiğinizi söyleyen bildiriler almamış üzere davranacaksınız.

Öğleden sonra, aniden daha fazla sorumluluk sahibi olabilirsiniz, lakin ne yapmayı kabul ettiğiniz konusunda hala çok seçici olacaksınız.

İKİZLER :DALAVERE YAPMAK SİZİN İŞİNİZ DEĞİL

Yakında gerçekleşecek bir olayla ilgili etrafınızda biraz dalavere yapmaya kalkışıyorsunuz. Olmadığınız biri üzere davranıyorsunuz ve beşerler bunu fark edebiliyor.

Belki de yalnızca kendiniz olmanız ve kendi sonlarınızı kabul etmeniz gerekiyor. Huysuz olmayın ve bunun için diğerlerini suçlamayın zira bu tipten davranmanız işleri daha da kötüleştirir.

YENGEÇ : KENDİNİZİ SORUN ÇÖZMEYE ADAYACAKSINIZ

Merak ve cevaplanması sıkıntı sorularla dolu bir perşembe. Çok meraklı ve çok sakin görünüyorsunuz ve muhtemelen kanılarınızın eseriyle etrafınızdakilere meydan okuyacaksınız.

Öte yandan, muhtemelen öğlenden sonra pratik bir sorun ortaya çıktığında, onu çözmeye kendinizi adamaktan daha fazlasını yapacaksınız.

ASLAN : KİMİLERİ KREDİYE BAŞVURACAK

Bir cins profesyonel açılış sizi o gün yapmanız gereken şeylerden uzaklaştıracak ve çabucak bunun hayalini kurmaya başlayacaksınız.

Bu hususta biraz daha gerçekçi olmak isteyebilirsiniz, bilhassa de en başından buna karşı bariz argümanlar görüyorsanız. Kimi Aslanların bir tıp krediye başvurmaları gerekebilir.

BAŞAK : İŞYERİNDE ISTIRAP YAŞAYACAKSINIZ

Bu perşembe çok duygusal görünüyorsunuz, tahminen geçmiş hislerden sonra bir mühlet duraksamışsınız. İnisiyatifiniz yok ve bu iş yerinde size değerliye mal olabilir.

Öte yandan, şu anda işlerin gidişatıyla ilgili çok rahat görünüyorsunuz, bu yüzden bunu pek umursamayacaksınız.

TERAZİ : DERS ALMANIZIN VAKTİ GELMEDİ Mİ?

Mevcut eğilim, aniden kimi geçmiş kararlara takıntılı olmanıza neden olabilir. Bu kararlardan kesinlikle pişman olmasanız da işleri hakikaten daha güzel yapmış olabileceğinize dair kalıcı bir pay kapılmış olabilirsiniz.

Bu fikirlerinizden ders almalı ve bunu geleceğinize aktarmalısınız.

AKREP : HAKLI OLDUĞUNUZ KANITLANACAK

Bugün her türlü işareti gözlemleme eğilimindesiniz ve noktaları birleştirmeye çalışıyorsunuz. Birtakım durumlarda hakikaten haklı olabilirsiniz ve haklı olduğunuz kanıtlanacaktır.

Bazı durumlarda da çok reaksiyon veriyorsunuz ve aksi kanıtlandığında hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Bir aile tartışmasında çıkarlarınızı korumak isteyebilirsiniz.

YAY : İKİ DURUM ORTASINDA KALACAKSINIZ

Bu perşembe sizi yoldan çıkaracak her türlü şey çevreleyecek ve bunları öteki bir şeye yönlendirmeniz yahut kabul etmeniz gerekecek. Sakinliğinizi müdafaanın sizin için çok daha kolay olacağı durumlar olacaktır.

Ve yenik düşmek yahut günaha direnmek ortasında kalacağınız öbür durumlar yaşayabilirsiniz.

OĞLAK: MAĞDURU OYNAMAK İŞİNİZE YARAYACAK

Bugün birtakım yararlar elde etmeyi umarak mağduru oynuyorsunuz ve bunun nitekim işe yarama ihtimali yüksek görünüyor, büyük olasılıkla niyetiniz suçsuz olduğu için.

Öte yandan, kendinizi bir arkadaşınızla karşılaştırıyorsunuz ve onunla tıpkı beklentilere sahip olma eğilimindesiniz.

KOVA :ÜRETKENLİĞİNİZ DÜŞECEK

Önünüzde hareketli bir gün olmasına karşın, daima fikir peşinde koşmanız ve başka insanların da dikkatini dağıtmanız nedeniyle üretkenliğiniz biraz düşebilir.

Rüya üzere bir ruh hali içindesiniz ve ne kadar heyecan verici olursa olsun, diğer hiçbir şey nitekim dikkatinizi çekemez.

BALIK : KIRILGAN YANINIZI KEŞFEDECEKSİNİZ

Bu perşembe günü kırılgan bir yanınızı göstereceksiniz ve bundan pek de memnun olmayacaksınız.

İmajınıza çok bağlısınız ve onu muhafazaya kararlısınız. Bilhassa bu kadar yüzeysel bir şey yüzünden hayatınıza bu türlü bir acı getirmemelisiniz. Bugün, size öğlenden sonra büyük bir sürpriz sunacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.