Demet Özdemir’in yeni dizisi yıldızlar geçidi gibi

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre hem iş, hem de özel hayat anlamında mutlu bir dönem yaşayan Demet Özdemir bir süredir yeni dizisi için prova yapıyordu. Sıkı bir spor ve diyetle formunu koruyan Özdemir, yeni projesi “Dünya’yla Benim Aramda”nın çekimlerine bu hafta başlıyor. Güzel oyuncu MF Yapım imzalı dizide PR şirketi sahibi İlkin’i canlandıracak.

Disney Plus’ta seyirciyle buluşacak dizide Hafsanur Sancaktutan İlkin’in en yakın arkadaşını, Buğra Gülsoy ise sevgilisi Tolga’ya hayat verecek. Dizide olaylar İlkin’in sevgilisi Tolga’ya onun haberi olmadan yapacağı güven testiyle başlayacak. 

Yönetmenliğini çektiği başarılı dizilerle adından söz ettiren Hülya Gezer’in yapacağı diziyi Dizney Plus’ın anlaşma yaptığı senaristler arasında yer alan Pınar Bulut kaleme alıyor. Dizinin kadrosunda ayrıca Zerrin Tekindor, İbrahim Selim ve Melisa Döngel yer alacak.

Döngel, İlkin’in şirketinde çalışan bir genç kıza hayat verecek. Projenin hikâyede daha sonra göreceğimiz diğer erkek oyuncusu Kenan’a hayat verecek oyuncu için de görüşmeler sürüyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.