Fotoğrafta Birinci Gördüğünüz Şey En Derin Kaygılarınızı Ortaya Çıkarıyor! İşte Endişelerinizi Açığa Çıkaran Optik İllüzyon Testi

Optik yanılsamalar, uygun bir biçimde görsel aldatma içeren görsel yanılsamalar olarak bilinir. Optik illüzyonlar yahut kişilik testleri, internet üzerinde hayli tanınan. Sende çözmek için resme bir göz at.

İnsan gözü, imajların düzenlenme formunu, renklerin tesirini, ışık kaynaklarının yahut öbür faktörlerin tesirini yahut çeşitli aldatıcı görsel efektleri algılar. Herkes optik illüzyonları birebir halde tecrübeler, lakin birtakım beşerler etkiyi göremezler.

Bu çeşit görsel yanılsamalar, beynin nasıl çalıştığını ortaya çıkarır ve bize, ister sol beyinli ister sağ beyinli olun, vb. kişilik tipleri hakkında bilgi verdiğini tez eder.

RESME BAKIN VE KAYGILARINIZI ORTAYA ÇIKARIN

Resimde birinci gördüğünüz şey, en derin endişeleriniz hakkında çok şey ortaya koyuyor. Bu imaj, bir kafatasının bilinçaltı iletisini içerdiğinden, imajlardaki figürleri dehşet ile ilişkilendirmek için otomatik olarak bilinçaltınızı tetikleyecektir. Resme dikkatlice bakın.

Bazı kaynaklara nazaran, fotoğrafta birinci gördüğünüz şey size en büyük kaygınızı anlatıyor. Birebir vakitte çocukların zihinlerine damga vurabilecek çeşitli olay çeşitleri olduğunu açıklıyor. Resme tekrar bakın. Birinci olarak ne gördün? Ya küçük bir kızı ya da bir kelebeği ve bir çileği gördünüz.

İLK EVVEL KÜÇÜK BİR KIZ GÖRDÜYSENİZ

Bir ağacın altında oturan küçük bir kız gördüyseniz, endişelerinizin kaynağının çocukluktan gelen bastırılmış hisler olduğu manasına gelir. Çocuğun anneyle alakası, duygusal gelişimin birden fazla bu ahenk üzerine heyeti olduğu için değerlidir. Bir çocuğun zihnini etkileyebilecek çeşitli olaylar meydana gelebilir.

Annenle biraz vakit geçirdiysen ve sana az ölçüde sevgi verildiyse, bunun muhtemelen dehşetlerini yenebileceğine inanılıyor. Ve böylelikle en derin bilinçaltı endişe, karar vermek yahut sorumluluk almaktır.

ÖNCE BİR KELEBEK GÖRDÜYSENİZ

Önce bir kelebeği gördüyseniz, bu, en büyük endişenizin vefat yahut hayattaki fırsatları kaçırmak olduğu manasına gelir.

Uzmanlara nazaran, kelebek klasik olarak olumlu bir manayla ilişkilendirilir. Ancak bildiğimiz üzere, iki taraf var. Biri müspetse, oburu daha karanlık ya da negatif taraftır.

Kelebeklerin düşünüzde belirmesi değişime ve başlangıçlara delalet eder.

Açıklamalara nazaran “bu sembolün manevi manası, öbür dünyada ruhların bir taşıyıcısıdır.” “Kelebeği ölülerin dünyasına götürür.”

Ve şaşırtan bir formda, evvel bir kelebeği görürseniz, aşka karşı bilinçsiz bir direniş gösterir.

İLK EVVEL ÇİLEK GÖRDÜYSENİZ

Önce imgenin ortasında bir çilek gördüyseniz, bunun bir kalbi temsil etmesi gerektiğini gösterir. Açıklamalara nazaran çilek, uzun müddettir aşkın sembolü olarak temsil ediliyor. Ayrıyeten, “daha güzel bir temsilin , aşkın acısından gelen eserin bir sembolü olacağını” belirtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.