Galatasaray’da lider adayları konuşmuyor: Çabucak seçim

Galatasaray Kulübü’nün harikulâde seçimli genel şura toplantısı başladı. Sarı-kırmızılı kulübün 103’üncü devir idaresinin belirleneceği genel konsey, Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda gerçekleştiriliyor.

Genel şurada, Dursun Özbek ile Eşref Hamamcıoğlu Sarı Kırmızılıların yeni lideri olmak için yarışıyor. Bu seçimle birlikte geçen yıl haziran ayında başkanlık koltuğuna oturan Burak Elmas’ın vazife müddeti sona erecek. Seçimli genel heyette üyeler Özbek için kırmızı, Hamamcıoğlu için de sarı renkteki oy pusulalarını kullanacak. Genel heyette, 8 bin 862 üyenin oy kullanma hakkı bulunuyor. Seçimde toplam 24 sandık yer alıyor.

Saat 10.00’da başlayan kongrede oy verme süreci 15.00’te sona erecek ve oy sayma sürecine geçilecek. Dursun Özbek ve Eşref Hamamcıoğlu, oylama evresine geçilmesi ismine seçimli genel konseyde konuşma yapmama kararı aldılar. Oy verme süreci saat 11.00’da başladı.

ELMAS: ELLERİNİ TAŞIN ALTINA KOYDUKLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM

Genel şurada konuşan Lider Burak Elmas, “Bizler bugün son genel şuramızı yapıyoruz. Onun için müsaadenizle çok kısa bir teşekkür etmek istiyorum. Birinci evvel aileme bu güçlü devirde sonuna kadar yanımda oldukları için, çok değerli grup arkadaşlarıma, onlarla çalışma şevkini bana bahşettikleri için; bu sıkıntı günlerde son ana kadar gönlünü Galatasaray’a verenlere teşekkür etmek istiyorum. Seçime katılan iki lider adayına muvaffakiyetler diliyorum. Umarım bu Galatasaray seyahatinde çok daha başarılı olurlar. Tekrar ellerini taşın altına koydukları için teşekkür ediyorum” halinde konuştu. (HABER MERKEZİ)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.