Varlık Yöneticisi: Bu Altcoin’i Tutmak İstemiyorum! Hepsini…

Bitcoin maximalisti ve altcoin eleştirmeni Mike Alfred, rastgele bir kişiye 4,6 milyon dolar değerinde 10 milyon Cardano (ADA) hediye etmeyi planladığını açıkladı. Bu bir reklam kampanyası mı yoksa gerçek mi?

Bitcoin maximalisti: Bu altcoin projesini hediye edeceğim!

Ünlü altcoin eleştirmeni ve Bitcoin savunucusu Mike Alfred, bugün ilginç bir girişime imza attı. Alfred, rastgele bir Twitter kullanıcısına 10 milyon Cardano (ADA) vermek istediğini söyledi. Mike Alfred, 10 milyon ADA’yı 2018’de satın aldığını ileri sürüyor. Ancak, onları tamamen unuttuğunu söylüyor. Son zamanlarda toplam kripto para varlıklarının denetimi sırasında onları bulduğunu iddia ediyor.

Kripto piyasası, Mike Alfred’i, bir Bitcoin maximalisti ve altcoin eleştirmeni olarak biliyor. Bu yüzden, yakın zamanda bulduğu ADA’larını tutmayacağını, ancak onları dağıtacağını söylüyor. Alfred, dün Twitter’da, “ADA’yı tutmak istemediğim için, 10 milyonun hepsini, bunu beğenen veya retweetleyen rastgele bir kişiye vereceğim” paylaşımı yaptı.

2018’de 10.000.000 Cardano tokeni satın aldım. Sonra onları tamamen unuttum. Onları bugün kripto varlıklarımın tam denetimini yaparken buldum. ADA’yı tutmak istemediğim için, 10 milyonun hepsini bunu beğenen veya retweetleyen rastgele bir kişiye vereceğim.

Bu arada, tweet, birçok kripto para birimi influencer’ından çok sayıda tepki almaya devam ediyor. Bazı insanlar Alfred’in tweet konusunda ciddi olduğunu yazıyor. Ancak, diğerleri onun paylaşımı yalnızca etkileşim amacıyla koyduğunu iddia ediyor. Basın zamanında tweet toplam 16,1 bin beğeni ve 7.024 retweet aldı.

Twitter kullanıcılarının endişesi

Mike Alfred’in rastgele bir takipçisine vermek istediği 10 milyon ADA, cari fiyatla 4,6 milyon dolar değerinde. Bununla birlikte Mike Alfred, tweet’i henüz şaka olarak reddetmedi. Ancak, paylaşımın bir numara olma ihtimali de var. Alfred’in, gönderiyi, Bitcoin dışında herhangi bir dijital para birimiyle ilişkilendirilmeyi ne kadar çok istemediği konusundaki görüşünü desteklemek için kullanmayı düşünüyor olması muhtemel. Çünkü paylaşımdan önce Alfred, çeşitli tweet’lerde Bitcoin’in benimsenmesini teşvik etmek için her fırsatı değerlendirdi.

En büyük varlığınız evinizse ve Bitcoin’iniz yoksa, en büyük varlığı Bitcoin olan ve bir evi olmayan birine kıyasla 3 yıl içinde neredeyse kesinlikle önemli ölçüde daha fakir olacaksınız.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, lider kripto başlangıcından bu yana istikrarlı blok ihracına sahip. Bu yüzden Mike Alfred, Bitcoin’in Ethereum, Cardano ve Solana’ya göre daha üstün bir kripto para olduğunu her zaman savundu. Buna dayanarak, Alfred’in planlanan ADA hediye tweet’inin altcoin’leri küçümsemeye dayalı olması sürpriz olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.