Dikkat: Bu kripto parada büyük satış gelebilir!

Bluzelle (BLZ) toplam arzının yüzde 27’sine sahip olan balinalar zararına satış yapmaya başladı.

Lookonchain, Binance ve Coinbase gibi büyük borsalarda listeli olan BLZ için yeni bir uyarı yayımladı. Zincir üstü veri analiz kuruluşu Lookonchain, bir balinanın elindeki BLZ’leri Binance’e aktardığını ve zararına sattığını açıkladı. Bu satış sonrasında BLZ, yüzde 15’e yakın bir düşüş kaydetti.

Balina cüzdanlarını inceleyen Lookonchain, BLZ’nin toplam arzının yüzde 27’sine sahip olan balina cüzdanlarının ilişkili olduğunu ve satış baskısının sürebileceğini ifade etti. Analiz kuruluşuna göre, kârlı durumda olan bu balinalar, ellerindeki BLZ’leri piyasaya boşaltabilir.

Bluzelle (BLZ) balinaların tehlikesi altında!

Bluzelle (BLZ), arzının yüzde 22’sine hakim olan balinaların satış baskısıyla karşı karşıya.

Lookonchain, adeta uyarı niteliğinde bir X paylaşımında bulundu. BLZ üzerine yapılan bu paylaşımda, balinaların satışları ortaya çıkartıldı.

Verilere göre, bir balina cüzdanı elinde bulunan 12,16 milyon BLZ’yi Binance’e aktardı. Yaklaşık değeri 1,5 milyon dolar olan bu token’ları zararına piyasaya sattı. Balinanın satışı sonrası BLZ, yüzde 14 değer kaybı yaşadı.

Lookonchain, toplam arzın yüzde 27’sine denk gelen 134,5 milyon BLZ’yi tutan üç cüzdanı keşfetti. Araştırma kuruluşu, bu balinaların satış yapıp yapmadığına dikkat edilmesi gerektiğini belirtti.

Zincir üstü verileri inceleyen Lookonchain, satış yapan balinanın başka bir cüzdanını deşifre etti. Bu cüzdanda da 109,8 milyon BLZ (toplam arzın yüzde 22’si) bulunuyor. Balinanın kârlı bir durumda olduğunu açıklayan Lookonchain, satış yapma ihtimalinin masada yer aldığını belirtti.

Lookonchain’e göre balina cüzdanları BLZ’yi zararına satmaya devam edebilir. BLZ, Ekim ayının başından bu yana yüze 27’ye yakın değer kaybı yaşadı. BTC bazlı genel düşüş de BLZ’nin geri çekilmesini kolaylaştırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx