Excalibur FC 24 Cup kayıtları başladı!

Intel’in de katkılarıyla düzenlenecek olan Excalibur FC 24 CUP, amatörden profesyonele tüm futbol fanatikleri için birbirinden cazip ödüllerle hazırlandı.

Turnuvaya kayıtlar başlarken, eleme maçları 14 Ekim’den itibaren oynanmaya başlayacak.

Excalibur, oyun dünyasının en büyük heyecanını yaşatmak için bir kez daha sahne alıyor. Her sene düzenlediği birbirinden heyecanlı turnuvalara bir yenisini ekleyerek, yeni çıkan futbol oyununu turnuva serisine ekledi.

Excalibur FC 24 CUP, futbol ve espor tutkunlarını bir araya getirerek büyük bir etkinliğe dönüşüyor.

Nefes kesen mücadele için kayıtlar başladı. Elemelerin 14 Ekim’den itibaren başlayacağı turnuvada sahne alacak olan oyuncular, şampiyonluğa giden yolun ilk adımlarını atacaklar. Eleme maçlarında hangi yeteneklere sahip olduğunuzu gösterme zamanı geldi!

ÖDÜLLER İÇİN OYUNCULARI ZORLU MÜCADELELER BEKLİYOR

Espor dünyasının en çok oynanan ve takip edilen oyunlarından biri olan FC 24, büyük ödülleri ile de tüm futbol severleri heyecanlandıracak.

Turnuva birincisine Excalibur G870 Laptop, ikincisine Excalibur G770 Laptop ve üçüncüsüne de Excalibur gaming monitör ve aksesuar hediye edilecek. Bu ödüller, oyun dünyasında çıkış yapmanızı ve performansınızı bir üst seviyeye taşımanızı sağlayacak.

Futbol oyunlarındaki sınırları zorlayarak inanılmaz bir deneyim sunacak olan Excalibur FC 24 CUP, bu yeni ve heyecan verici oyunu deneme fırsatı sunuyor.

DÖRT BÜYÜKLER, TEK ZAFER İÇİN ARENADA BULUŞUYOR

Excalibur FC 24 CUP, dört büyüklerin temsilcilerini ve eleme turlarından çıkan finalistleri final maçlarında buluşturuyor. Bu unutulmaz anları canlı olarak izlemek için popüler

Twitch yayıncıları Hype ve Ege Arseven’in sunumuyla gerçekleşecek olan final maçlarının canlı yayınında tüm futbol severleri birbirinden sürpriz hediyeler bekliyor.

Bu büyük etkinliğe katılmak ve en iyilerin arasında yerinizi almak için https://www.casper.com.tr/kampanyalar/excalibur-fc-24-cup-basliyor sayfasını veya Excalibur Discord kanalını ziyaret ederek kayıt yaptırabilirsiniz.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx