Huawei FreeBuds Pro 3 kayıpsız ses kalitesi vadediyor

Huawei, son zamanlarda akıllı telefon piyasasında Mate 60 serisiyle adından oldukça sık söz ettiriyor. Bugün düzenlediği etkinlikle yeni ürünlerini tanıttı. Etkinliğin öne çıkan ürünü, 5.999 Yuan fiyat etiketine sahip olan Huawei Watch Ultimate Gold Edition oldu. Ancak teknoloji meraklılarının dikkatini çeken diğer bir ürün ise Kirin A2 çiple donatılmış FreeBuds Pro 3 oldu.

FreeBuds Pro 3, aktif gürültü engelleme özelliği (ANC) 3.0’ı bünyesinde barındırıyor ve tek şarjla 31 saate kadar pil ömrü sunuyor. Kulaklık, aynı anda iki cihaza bağlanabilme özelliğiyle de kullanıcıların beğenisini kazanmayı hedefliyor. Ayrıca daha rahat bir kullanım için oluşturulmuş olan özel tasarımı sayesinde, kullanıcılar için rahatlık ön planda tutulmuş.

Huawei FreeBuds Pro 3 kayıpsız ses kalitesi vadediyor

Özellikle Kirin A2 yonga seti, Polar kod teknolojisi ile 1.5Mbps kayıpsız ses iletimi sağlıyor. Bu, Apple’ın AirPods Pro’sundan dört kat daha yüksek bir oran. Bu özellik sayesinde, kayıpsız sesin tüm detayları kulaklıklara eksiksiz olarak aktarılıyor ve kullanıcıların gerçek ses kalitesini tam anlamıyla deneyimlemeleri mümkün oluyor.

Sadece ses kalitesinde değil, aynı zamanda gürültü engelleme, pil ömrü gibi diğer alanlarda da geliştirmeler mevcut. Özellikle gürültü engelleme konusunda, FreeBuds Pro 3, QuietCall 2.0 teknolojisini içeriyor. Bu teknoloji, gürültülü ortamlarda bile net aramalar yapabilme imkanı sunuyor. Pil ömrü konusunda ise tek şarjla 7 saat kullanım süresi sunarken, şarj kutusuyla birlikte bu süre 30 saate kadar çıkıyor.

Bu etkileyici özelliklere sahip olan FreeBuds Pro 3‘ün fiyatı ise 1.199 Yuan (165 dolar). Ürün, Çin’de satışa sunulmuş durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx