İki resim arasındaki 12 farkı 40 saniye içerisinde bulabilir misiniz?

Görsel testler arasında yer alan iki resim arasındaki farkları bulma bulmacaları, zekâ testlerinin en eğlenceli ve interaktif olanıdır. İki resim arasındaki farkları bulma testleri, ayrıntıları gözlemleme, benzerlikleri karşılaştırma ve tanımlama yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

İki resim arasındaki farkları bulma testleri aynı zamanda konsantre olma ve dikkat etme yeteneklerinizi geliştirmek için de mükemmel araçlardır. Bu testler ile görme, görsel algılama ve hafızayı test etme için profesyoneller tarafından sıklıkla kullanılır.

Haber7.com ekibi olarak kendinizi geliştirebileceğiniz, dikkatinizi ve görsel algınızı test edebileceğiniz aynı zamanda eğleneli vakit geçirebileceğiniz bir test hazırladık. Hazırsanız iki resim arasındaki farkları bulmaya dayalı zekâ testi mücadelemize geçelim!

İKİ RESİM ARASINDAKİ 12 FARKI 40 SANİYE İÇERİSİNDE BULABİLİR MİSİN?Yukarıda yer alan görselde bir oyun odasında 2 tane kız çocuğunun oyuncaklar içerisinde eğlenceli vakit geçirdiğini ve bir tane annenin elinde toz bezi ile oyuncakların tozunu aldığını görüyorsunuz. Her yer oyuncak ve kitaplardan oluşuyor.

İlk bakışta iki resimde neredeyse birbirinin birebir aynısı gibi duruyor. Ancak biraz yakından ve dikkatli bakarsanız bazı farklılıklar gözünüze çarpmaya başlayacak. Sizden istediğimiz iki resim arasındaki 12 farklı 40 saniye içerisinde bulmanız.

Kendinize güveniyor ve mücadeleye hazırsanız süreyi başlatıyoruz.İki resim arasındaki 12 farkı 40 saniyede bulmak için resme yakından ve dikkatle bakmanız gerekiyor. Tüm odağınızı resme verip en ince ayrıntıları dahi incelemeniz gerekiyor. İki resim arasındaki 12 farkın bazıları ilk bakışta dikkat çekerken bazılarını fark etmek için çok iyi gözlem yapmanız lazım.

Süre giderek azalıyor. İki resim arasındaki bulduğunuz farkları sayısı biraz fazla olduğu için not edebilirsiniz. Bu sayede hem karışıklık olmaz hem de kaç tane fark tespit ettiğinizi rahatlıkla bulabilirsiniz.

MÜCADELE SONA ERDİ

İki resim arasındaki 12 farkı bulmaya dayalı mücadeleniz de sürenin sonuna geldik. Toplam kaç tane fark tespit edebildiniz? Tüm farklılıkları bulabildiniz mi? Birazdan iki resim arasındaki 12 farkında işaretlenmiş olduğu cevap görselini sizlerle paylaşacağız. Ama o zamana kadar dilerseniz süreyi tekrar başlatıp mücadeleyi yeniden deneyebilirsiniz.

İki resim arasındaki 12 farkın tamamını 40 saniye içerisinde bulan okuyucularımızı tebrik ederiz. Bulamayan okuyucularımız ise endişelenmesin. Sitemizde yer alan birbirinden zorlu fark bulma bulmacalarını çözerek kendilerini geliştirebilirler.

İşte iki resim arasındaki 12 fark;Evet, iki resim arasındaki 12 fark bu şekildeydi. Peki, siz iki resim arasındaki 12 farkın tamamını 40 saniye içerisinde bulabildiniz mi yoksa gözünüzden kaçırdığınız bazı farklılıklar oldu mu? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx