McDonald’s Bu Metaverse Coin ile Ortak Oldu!

McDonald’s Hong Kong, popüler metaverse coin projesi The Sandbox ile işbirliği yapıyor. İşbirliği kapsamında, Chicken McNuggets’ın 40. yılını kutlayan bir metaverse oyun alanı olan McNuggets® Land’i yaratacak.

McDonald’s bu popüler metaverse coin projesini seçti!

McDonald’s Hong Kong, popüler metaverse coin projesi The Sandbox ile öncü bir işbirliğine imza attı. Bu kapsamda McDonald’s, McNuggets® Land adında bir metaverse oyun alanı yaratıyor. Bu online cenneti, Chicken McNuggets’ın 40. yıldönümünü kutlamak için tasarladı. Ayrıca, bu haber bir dizi dijital ve fiziksel ödülle birlikte geliyor.

Kullanıcılar McNuggets® Land’e dalarak McDonald’s Chicken McNuggets’tan modellenen oyun karakterleriyle etkileşime girebilir, çeşitli mini oyunlara katılabilir, Chicken McNuggets’ın 40 yıllık tarihini anlatan sanal bir galeriyi keşfedebilir ve hatta sanal dünyada müşterilere ikonik ikramı sunabilirler. Bu interaktif dijital oyun alanının kalbinde, katılımcıları 100.000 SAND bekliyor. Ayrıca, gizemli kutulardan oluşan ortak bir ödül havuzu da dahil olmak üzere çeşitli ödüller var. Hong Kong kullanıcılarına özel olarak, 10.000 McNuggets kuponundan oluşan ortak bir havuz var. Ayrıca, kazanan on kişi bir yıllık ücretsiz Chicken McNuggets’ın tadını çıkaracak.

Tarafların işbirliği hakkındaki görüşleri

Konuya ilişkin olarak McDonald’s Hong Kong CEO’su Randy Lai bir açıklama yaptı. Lai, “48 yıldır Hong Kong’da kök salan McDonald’s her zaman yenilikçi deneyimler ve Mutlu Anlar için çaba gösterdi. Chicken McNuggets’ın 40. yıldönümünü kutlamak üzere, müşterilerimize McDonald’s temalı eğlence dolu Web3 Metaverse oyun deneyimi yaşatacağız. Bunun için The Sandbox ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz,” dedi.

The Sandbox’ın kurucu ortağı ve COO’su Sebastien Borget ise “McDonald’s Hong Kong’un McNuggets’ın 40. yıldönümünü kutlamak için platform olarak The Sandbox’ı seçmesinden ve dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların metaverse girerek ünlü Chicken McNuggets hakkında daha fazla bilgi edinmesine olanak sağlamasından memnuniyet duyuyoruz. Hong Kong merkezli metaverse stüdyosu Pangu by Kenal, Chicken McNuggets karakterlerini interaktif bir şekilde hayata geçirmek için harika bir iş çıkardı,” dedi.

McDonald’s Hong Kong’un The Sandbox’la işbirliği, birçoğu şu anda izleyicileri için sanal bir marka deneyimi hazırlayan yüzlerce küresel marka ve IP’lerin sonuncusu. Sebastien Borget, “Web3 teknolojisi birçok marka için daha yakın müşteri etkileşimi sağlıyor. Ayrıca, kullanıcılar dijital kimliklerini paylaşırken gerçek değerden yararlanabilecekleri gerçeğini giderek daha fazla takdir ediyor” dedi.

Borget ayrıca, McDonald’s Hong Kong ile çalışmanın önemini vurguladı. Bu bağlamda, “McDonald’s geniş müşteri tabanına sahip küresel bir marka. Onula işbirliği Sandbox’ı yeni bir düzeye taşıyor. Ayrıca, bizi metaverse’in kitlesel olarak benimsenmesi nihai hedefini gerçekleştirmeye yaklaştırıyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx